Ana sayfa ÜrünlerLaunch X 431 tarayıcı

GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı

Sertifika
iyi kalite Kamyon Tanı Aracı satış için
Müşteri yorumları
Madde iyi koşullarda bunun için ödeme sadece 4 gün içinde alındı. Bu satıcı tavsiye ederim.

—— Marvin Green

Mükemmel. Hızlı. Daha fazla öğe bu satıcıdan satın alacak

—— Adwards

harika servis temas yakında olması bir milyon teşekkür

—— Cristina

Ben sohbet şimdi

GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı

Çin GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi
GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı Tedarikçi

Büyük resim :  GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: Launch X431 GDS Professional Car Diagnotic Tool
Sertifika: ce
Model numarası: Launch X 431 GDS profesyonel araba Diagnotic aracı
anahtar kelimeler:: Launch X 431 tarayıcı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 1-2 İş günü içinde giriş ödeme üzerine
Ödeme koşulları: T/T, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: hisse senedi 50pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı çok fonksiyonlu WIFI otomatik kod okuyucu

Giriş:
Not: Başlatma'nın alan koruma ilkesine göre biz GDS ABD'ye satmaz

Denize indirmek X 431 GDS bir yeni nesil yüksek kaliteli entegre Diagnostik ürünler piyasaya şirket, bu tamamen kabul kullanım çalışması, kullanım ve duyu, tek işlevi modül çok fonksiyonlu modülünden geliştirmek ve daha profesyonel, endüstriyel, modüler, ağ ve kullanıcı dostu, böylece kurşun otomobil çeşitlendirilmiş ağ bir çağa kapsamlı sorun giderme ürünleri yapmak için kablosuz iletişim teknolojileriyle entegre.
Bu ürünün ana modülü görüntüleme, yazdırma ve Tanı ile entegre ve kalan görev ölçü birimi Birleşik form ve bağımsız olarak kullanılabilir. Kullanıcıların gerçek ihtiyaçları vardı, herhangi bir işlevsel modüller satın alabilirsiniz her işlevsel bir modülü bağlanabilir ve ana modülü standart USB üzerinden iletişim.

Launch X 431 GDS profesyonel araba Diagnotic aracı Özellikleri:
1. Ağ teknolojisi: çekmek Wi-Fi Kablosuz Internet iletişim. Bu da yüksek hızlı Internet erişimi elde etmek için Kablolu Internet bağlantısı destekleyen bir Ethernet portu ile donatılmıştır.
2. Değer eklenen hizmetler: sağlar bakım bilgileri, bakım çalışmaları ve Internet arama hizmeti.
Bir anahtar, bir anahtar, geribildirim tarafından yükseltme ve bir anahtar vb. katma değerli hizmetler tarafından arama ana modül ulaşmak için.
3. Projektör ile uyumlu: VGA sağlar arayüzü, dış projektöre veya geniş ekran desteği ekran 800 x 600 ve 1024 x 768 çözünürlüğü projektörün görüntü iki tür ulaşmak için uzatma.
4. Modül tasarımı: Adopt modüler tasarım konsepti ve ana modülü (görüntüleme, tanılama ve baskı içerir) hariç, diğer modüller birleştirilmiş boyutları ve Katılımlar müşteri onların gerçek ihtiyaç her one(s) satın alabilirsiniz elde etmek için vardır.
5. Güçlü fonksiyonları: yüksek kaliteli entegre Diagnostik ürünler şimdi nesil ulaşmak için araba sorun tanı, osiloskop, Motor ateşleme analizi, sensör simülasyon ve Multi metre işlevleri ile donatılmıştır. (Bu işlevler dahil edilmez, ek ücret ödemek gerekiyor!)
6. Endüstriyel bilgisayar: endüstriyel bilgisayar standartları daha istikrarlı çalışma ve daha güvenilir kalite elde etmek için araba sorun tanı tanıttı.
7. Benzersiz bir görünüm: tam görünümünü tam olarak kullanıcı deneyimini ve benzersiz ve yenilikçi bir tasarım elde etmek için ergonomi, hesap yapısı ve yükseltme.
8. Geniş Test: tanı bu bilgisayar yazılımı-ebilmek bulmak elektronik kontrol sistemi arızası olan Asya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri vs bir test tanı çalgı dünyanın en geniş araç elde.
9. Güncelleme yapılır: başlatmak Web sitesi üzerinden güncelleme!

Launch X 431 GDS profesyonel araba Diagnotic aracı GDS desteklenen modeller:
1 Benz
3 Volkswagen
4 Audi
5 Skoda
6 Koltuk
7 Volvo
8 Citroen
9 Peugeot
10 Fiat
11 Opel
Renault 12
13 Landrover
14 Porsche
15 Ford
16 Romeo
17 Lancia
18 Rover
19 Saab
20 Işınlama & V sınıfı
21 Toyota
22 Nissan
23 Honda
24 Mitsubishi
25 Mazda
26 Isuzu
27 Suzuki
28 Subaru
29 Daihatsu
30 Daewoo
31 Hyundai
32 Kia
33 Ssangyong
34 Ford
35 GM 36 Chrysler
37 AKILLI
EOBDII & CAN-BUS sistemi ile 38 otomobil

Launch X 431 GDS profesyonel araba Diagnotic aracı Ürün serisi
1. Intro özellik işlevi geliştirme yedek parça
Değer eklendi hizmetleri sağlayan bakım bilgileri, bakım çalışmaları ve Internet arama hizmeti. Bir anahtar, bir anahtar, geribildirim tarafından yükseltme ve bir anahtar vb. katma değerli hizmetler tarafından arama ana modül ulaşmak için.
2. Uyumlu VGA projektör sağlar arayüzü, dış projektöre veya 800 x 600 ve 1024 x 768 çözünürlüğü projektörün görüntü iki tür ulaşmak için geniş ekran görüntü uzantısı desteği ile.Modül tasarımı benimsemeye modüler konsept tasarım ve ana modülü (görüntüleme, tanılama ve baskı içerir) hariç, diğer modüller birleştirilmiş boyutları ve Katılımlar müşteri onların gerçek ihtiyaç her one(s) satın alabilirsiniz elde etmek için.
3. Güçlü fonksiyonları donatılmış araba sorun tanı, osiloskop, Motor ateşleme analizi, sensör simülasyon ve Multi metre fonksiyonları ile yüksek kaliteli entegre Diagnostik ürünler şimdi nesil ulaşmak için.
4. Endüstriyel bilgisayar endüstriyel bilgisayar standartları daha istikrarlı çalışma ve daha güvenilir kalite elde etmek için araba sorun tanı tanıttı.
Benzersiz görünümü tam görünümünü tam olarak kullanıcı deneyimini ve benzersiz ve yenilikçi bir tasarım elde etmek için ergonomi, hesap yapısı ve yükseltme.
5. Test geniş Bu tanılama yazılım algılanmasını sağlar elektronik kontrol sistemi arızası olan Asya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri vs bir test tanı çalgı dünyanın en geniş araç elde.

Launch X 431 GDS profesyonel araba Diagnotic aracı resmi:


GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı


GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı


GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı


GDS profesyonel Launch X 431 tarayıcı

İletişim bilgileri
Hippo Technology Co.,LTD

İlgili kişi: cathy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)